2016.12.16.

Időpont: 2016. december minden hét péntekén sötétedéstől
Helyszín: Zselici Csillagpark, Csillagvizsgáló (a Kardosfa Hoteltől 1 km-re), Somogy megye (SEFAG Zrt.)
GPS: észak 46°14’12” kelet 17°45’56”
Részvételi díj: 1.000 Ft/fő (ÁFA-t tartalmazza)

A korlátozott létszám miatt előzetes bejelentkezés szükséges.

Részletek, jelentkezés:
Tel.: 82/505-180
E-mail: info@zselicicsillagpark.hu
Honlap: www.zselicicsillagpark.hu
www.sefag.hu

Télköszöntő a Szegedi Vadasparkban

2016.12.16.

Látványos bemutatókkal, látogatói állatetetésekkel, állatsimogatókkal, hazavihető madárkalácsok készítésével várják az érdeklődőket a Szegedi Vadasparkba.

Erdei Piac a Hidegvölgyi erdészlaknál

2016.12.11.

December 11-én, vasárnap ismét Erdei Piac, amely a Budakeszi és Telki között található Hidegvölgyi Erdészlakhoz költözik ki. Kóstolj és kirándulj! Ha friss levegőre vágyik, esetleg kirándulna egy jót és közben be is vásárolna, szétnézne és finom termelői adalékanyagmentes enni és innivalót kóstolna, akkor a szervezők szeretettel várják az Erdei Piacon!

Adventi vásár és játszóház a Kócsagvárban

2016.12.11.

Idén is lesz Adventi Vásár és Játszóház a Fertő-Hanság Nemzeti Parkban, Sarródon, a Kócsagvárban! A mindennapok rohanása és nehézségei közé ideje mosolyt, melegséget, egymásra figyelést csempészni! A Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság, a sarródi önkormányzat, a helyi óvodások kedves, szívmelengető programokkal várja minden évben az érdeklődő családokat, kicsiket és nagyokat.

Karácsonyváró kézműves program a Fehér Gólya Múzeumban

2016.12.10.

A vidám, alkotó délelőtt a karácsonyi készülődés jegyében telik. Természetes anyagokból alkothatnak szebbnél szebb karácsonyfadíszeket, hűtőmágnest, mécsestartót a gyermekek. A kézműves program a karácsonyi készülődéshez, ajándékozáshoz nyújt hasznos segítséget.

2016.12.10.