2017.01.25.

Sziágyi Erdészeti Erdei Iskola: Az ember és az erdő kapcsolata

Téli túra az erdőben, óvodás és alsó tagozatos csoportok részére. Az élő és holt fa sokoldalúságának, felhasználási lehetőségeinek bemutatása.

A korlátozott létszám miatt előzetes jelentkezés szükséges!

Helyszín: Sziágyi Erdészeti Erdei Iskola, Somogy megye (SEFAG Zrt.)
Időpont: 2017. január 25. 10:00 -16:00
Részvételi díj: 950 Ft/fő
Részletek, jelentkezés:

Mihály Bernadett
30/901-8620
info@sziagyisuli.hu
www.sziagyisuli.hu
www.sefag.hu

Forrás: Erdeiprogramok.hu

A csend ösvényén

2017.01.14.

A fák, a természet gyógyító erejének átélése a stresszes, dolgos hétköznapok után. Meditációs séta famatuzsálemek, és magoncok között.

2016.12.23.

Angyalnap Ócsán

2016.12.17.

Kapcsolódva a város Szeretet ünnepi programjához 14 órakor kezdődik a betlehemes kiállítás megnyitója, illetve a Tájház udvarán közös fenyőfadíszítés várja az érdeklődőket. Ezt követi 15 órakor az Ócsai Szentháromság Katolikus Közösség gyerekcsoportjának Betlehemes játéka.

Családi nap Királyréten: Advent, karácsony az erdőben

2016.12.17.

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság tematikus napjain mindig más és más témával várják a szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket és a hozzájuk tartozó gyermekeket Királyréten. Terepi séta, észtorna, mikrovilág (a világ mikroszkópon át) és kézműveskedés minden korosztálynak!

2016.12.16.

Télköszöntő a Szegedi Vadasparkban

2016.12.16.

Látványos bemutatókkal, látogatói állatetetésekkel, állatsimogatókkal, hazavihető madárkalácsok készítésével várják az érdeklődőket a Szegedi Vadasparkba.