2017.01.24.

Kaszói Erdei Vasút: “Etessük meg együtt a vadat” kisvasutazás

Télen az erdei állatok nehezen találnak élelmet az erdőben. Segítsünk nekik élelemhez jutni, és etessük meg együtt a szarvasokat, őzeket, vaddisznókat! Szeretettel vár minden érdeklődőt a Kaszói Állami Erdei Vasút!

A járat a Kaszó megállótól a Baláta megállóig közlekedik.

Időpontok:

• 2017. január 14. szombat 10:00
  • 2017. január 21. szombat 10:00
  • 2017. január 28. szombat 10:00

Indulás: Kaszó

Ár: gyerek: 400 Ft, felnőtt: 800 Ft

További információ:

udulo@kaszort.hu
82/445-818

Forrás: Erdeiprogramok.hu

A csend ösvényén

2017.01.14.

A fák, a természet gyógyító erejének átélése a stresszes, dolgos hétköznapok után. Meditációs séta famatuzsálemek, és magoncok között.

2016.12.23.

Angyalnap Ócsán

2016.12.17.

Kapcsolódva a város Szeretet ünnepi programjához 14 órakor kezdődik a betlehemes kiállítás megnyitója, illetve a Tájház udvarán közös fenyőfadíszítés várja az érdeklődőket. Ezt követi 15 órakor az Ócsai Szentháromság Katolikus Közösség gyerekcsoportjának Betlehemes játéka.

Családi nap Királyréten: Advent, karácsony az erdőben

2016.12.17.

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság tematikus napjain mindig más és más témával várják a szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket és a hozzájuk tartozó gyermekeket Királyréten. Terepi séta, észtorna, mikrovilág (a világ mikroszkópon át) és kézműveskedés minden korosztálynak!

2016.12.16.

Télköszöntő a Szegedi Vadasparkban

2016.12.16.

Látványos bemutatókkal, látogatói állatetetésekkel, állatsimogatókkal, hazavihető madárkalácsok készítésével várják az érdeklődőket a Szegedi Vadasparkba.