2016.11.29.

Karácsonyi készülődés

Mézeskalácsot sütünk, sétálunk az erdőben, beszélgetünk, aktív kikapcsolódással készülünk a karácsonyra! Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk! Előzetes jelentkezés szerda estig Povics Noéminél, az erdei iskola vezetőjénél!

Povics Noémi:
povics.noemi@zalaerdo.hu
+36-30/511-3213

Időpont: 2016. december 3. 10.00-12.00
Helyszín: Nyitnikék Erdészeti Erdei Iskola, Obornak

Mikulásjárat

2016.11.28.

Gyere, utazz és fotózkodj a Mikulással a Csömödéri Állami Erdei Vasúton!

Különleges szarvasok érkeztek a Budakeszi Vadasparkba

2016.11.15.

Igazi örömhír, hogy a Budakeszi Vadasparkban mostantól Dybowski-szikaszarvasokat is lehet látni. A rendkívül ritka állat ugyanis a hazai vadonban szabadon egyáltalán nem található, annakidején is csak betelepítés útján jelent meg Magyarországon.

Őszi-téli akciók a Domszky Pál Erdei Iskola és Matracszálláson

2016.09.12.

Ősszel és télen is várunk a Domszky Pál Erdei Iskolában és Matracszálláson, Kemencén.Az erdő minden hónapban rejt csodát! Búcsúztassuk együtt költöző madarainkat, élvezzük az őszi színek gazdagságát, hallgassunk szarvasbőgést a Kemencei Erdei Múzeumvasúton, figyeljük a télre készülődő tájat, a mindig varázslatos Börzsönyt!