Angyalnap Ócsán

Kapcsolódva a város Szeretet ünnepi programjához 14 órakor kezdődik a betlehemes kiállítás megnyitója, illetve a Tájház udvarán közös fenyőfadíszítés várja az érdeklődőket. Ezt követi 15 órakor az Ócsai Szentháromság Katolikus Közösség gyerekcsoportjának Betlehemes játéka.

Társszervező: Egressy Gábor Szabadidő Központ, ócsai Római Katolikus Plébánia
Időpont: 2016. december 17. szombat 10:00-16:00
Helyszín: Ócsai Tájház (Ócsa, Dr. Békési Panyik Andor u. 4-6., GPS: 47.28975, 19.22812)
Részvételi díj: ingyenes
További információ:
Verbőczi Gyuláné Erika
ocsaitajhaz@dinpig.hu

Családi nap Királyréten: Advent, karácsony az erdőben

2016.12.17.

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság tematikus napjain mindig más és más témával várják a szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket és a hozzájuk tartozó gyermekeket Királyréten. Terepi séta, észtorna, mikrovilág (a világ mikroszkópon át) és kézműveskedés minden korosztálynak!

2016.12.16.

Télköszöntő a Szegedi Vadasparkban

2016.12.16.

Látványos bemutatókkal, látogatói állatetetésekkel, állatsimogatókkal, hazavihető madárkalácsok készítésével várják az érdeklődőket a Szegedi Vadasparkba.

Erdei Piac a Hidegvölgyi erdészlaknál

2016.12.11.

December 11-én, vasárnap ismét Erdei Piac, amely a Budakeszi és Telki között található Hidegvölgyi Erdészlakhoz költözik ki. Kóstolj és kirándulj! Ha friss levegőre vágyik, esetleg kirándulna egy jót és közben be is vásárolna, szétnézne és finom termelői adalékanyagmentes enni és innivalót kóstolna, akkor a szervezők szeretettel várják az Erdei Piacon!

Adventi vásár és játszóház a Kócsagvárban

2016.12.11.

Idén is lesz Adventi Vásár és Játszóház a Fertő-Hanság Nemzeti Parkban, Sarródon, a Kócsagvárban! A mindennapok rohanása és nehézségei közé ideje mosolyt, melegséget, egymásra figyelést csempészni! A Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság, a sarródi önkormányzat, a helyi óvodások kedves, szívmelengető programokkal várja minden évben az érdeklődő családokat, kicsiket és nagyokat.