2017.01.14.

A csend ösvényén

A fák, a természet gyógyító erejének átélése a stresszes, dolgos hétköznapok után.
Meditációs séta famatuzsálemek, és magoncok között.

10 óra Indulás kisvonattal Almamellékről Sasrétre.
14 óra visszautazás Almamellékre.

Program ára 600 Ft/fő, ami a séta után magában foglal egy csésze teát és kekszet.
A program ára a kisvasúti jegy árát nem tartalmazza.
Lehetőség van szállásfoglalásra, (önellátással) erdei iskolánk szálláshelyén.
A programra előzetes jelentkezés szükséges.

Információ, jelentkezés:
Pappné Németh Tünde
tura@mecsekerdo.hu

2016.12.23.

Angyalnap Ócsán

2016.12.17.

Kapcsolódva a város Szeretet ünnepi programjához 14 órakor kezdődik a betlehemes kiállítás megnyitója, illetve a Tájház udvarán közös fenyőfadíszítés várja az érdeklődőket. Ezt követi 15 órakor az Ócsai Szentháromság Katolikus Közösség gyerekcsoportjának Betlehemes játéka.

Családi nap Királyréten: Advent, karácsony az erdőben

2016.12.17.

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság tematikus napjain mindig más és más témával várják a szülőket, nagyszülőket, keresztszülőket és a hozzájuk tartozó gyermekeket Királyréten. Terepi séta, észtorna, mikrovilág (a világ mikroszkópon át) és kézműveskedés minden korosztálynak!

2016.12.16.

Télköszöntő a Szegedi Vadasparkban

2016.12.16.

Látványos bemutatókkal, látogatói állatetetésekkel, állatsimogatókkal, hazavihető madárkalácsok készítésével várják az érdeklődőket a Szegedi Vadasparkba.